O nas
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty." ~ Louis Sabin
Bardzo się cieszę, że mogę powitać Państwa w hodowli pudli miniaturowych „More Love“, zarejestrowanej w Związku Kynologicznym w Polsce, więc należymy do FCI.
Moja hodowla powstała z miłości i prawdziwej pasji do psów. Hodowlą pudli zajmuję się dopiero od niedawna ale zawsze było to moim marzeniem. Z wielkim zapałem i pasją podchodzę do tego wyzwania oraz w każdej chwili staram się poszerzać zdobyte doświadczenia o nową wiedzę.

Nazwa mojej hodowli „More Love” oznacza więcej miłości. Wybór nazwy hodowli w żadnym wypadku nie jest przypadkowy. Każdy pies jest członkiem mojej rodziny i wnosi więcej miłości i radości do mojego życia. Pies jest istotą zależną od człowieka i potrzebuje opieki i miłości. Za to odwdzięcza się nam swoją wiernością i przywiązaniem. Jest to wyjątkowego rodzaju wieź między człowiekiem i psem. Psy mają swoje prawa ale znają też swoje miejsce, w "stadzie". Mając psa jesteś bogatszy w miłość, wierność i przyjaźń której nie można kupić za żadne pieniądze.

Z mojej strony internetowej dowiecie się Państwo wszystkiego o życiu moich pudelków – o sukcesach hodowlanych, tytułach zdobytych na wystawach, planowanych miotach itd.

W razie pytań proszę o kontakt. Na wszystkie pytania bardzo chętnie odpowiem!